Laminuotos lentos


Laminuotos plastiko lentos - tai įvairių profilių lentos iš plastiko padengtos laminatu. Laminatas atkartoja medienos struktūrą ir tokiu būdu savo išvaizda laminuotos plastiko lentos labai panašios į medines lentas. Neskaitant išvaizdos, plastiko lentos savo savybėmis ir pritaikymo galimybėmis taip pat prilygsta medienai. Be to plastiko lentos yra atsparesnės ir mažiau veikiamos atmosferos sąlygoms nei mediena. Todėl laminuotos terasinės plastiko lentos yra puiki alternatyva medienai.

Pirmajame šio produkto gamybos etape panaudotos maistinės plastikinės pakuotės paverčiamos žaliavomis, tinkamomis plastiko gamybos pramonei. Antrajame gamybos etape ekstrudiniu metodu gaminami įvairūs plastikiniai profiliai iš gautos žaliavos. Tolesnoame gamybos etape plastikiniai profiliai padengiami laminatu ir taip yra gaunama laminuota plastiko lenta, kuri laminatu gali būti padengta tiek iš vienos, tiek iš abiejų pusių. Šie gaminiai gali būti plačiai naudojami ypatingai sudėtingomis atmosferos sąlygomis, kuriomis medienos tarnavimo laikas būtų žymiai trumpesnis.
 
  • Plastiko profilių apdirbimo galimybės yra panašios į medienos: lentos gali būti pjaustomos, frezuojamos ir tarpusavyje susukamos. Šių gaminių jungtys yra stipresnės nei medienos.
  • Plastiko lentos yra atsparios drėgmei, jas yra lengva prižiūrėti ir valyti.
  • Plastiko lentos yra atsparios atmosferos poveikiui.
  • Perdirbto plastiko vienetinis svoris yra toks pat kaip ir medienos masės, t.y. apie 0,6-0,7 t/m³.
  • Gaminio panaudojimo galimybės yra labai plačios: sodo baldai, tvoros moduliai, terasos, gėlių ir komposto dėžės, šiukšlių konteinerių aptvarai, prekių padėklai, smėlio dėžės, arklių gardai, varteliai ir pan.
  • Plastiko lentos yra gaminamos iš termiškai apdorotų maisto produktų plastikinių pakuočių ir sudėtyje neturi jokių toksiškų medžiagų.