Privatumo politika

Privatumo politika taikoma visiems lankytojams ir klientams, kurie lankosi www.plastikolentos.lt svetainėje nieko nepirkdami, registruojantis ar naudojasi mūsų paslaugomis, perkant prekes.
 
AR MANO PERVEDIMAI SAUGŪS?
 
www.plastikolentos.lt kreipia didelį dėmesį į Jūsų duomenų apsaugą ir garantuoja jų saugumą. Mes stengiamės apsaugoti Jūsų informaciją sekančiai:
 
• užsakymo pateikimo metu mes siūlome naudotis saugiu serveriu. Serveris užšifruoja visą įvedamą informaciją, prieš persiųsdamas ją mums, tokiu būdu apsaugodamas jūsų konfidencialius duomenis nuo neteisėto naudojimo;
• mes neprašome papildomos informacijos, jei ji nėra reikalinga užsakymui įvykdyti;
• su Jūsų pagalba atnaujiname informaciją, kad ji būtų tiksli ir aktuali;
• saugome Jūsų duomenis nuo neteisėto panaudojimo;
• laikomės griežtų saugumo procedūrų saugant ar atskleidžiant informaciją, kurią mums suteikėte, siekiant išvengti nesankcionuoto panaudojimo.
 
DUOMENŲ APSAUGA
 
www.plastikolentos.lt Jūsų asmeninę konfidencialią informaciją naudoja šiais tikslais:
 
• siekiant apdoroti Jūsų mokėjimą;
• siekiant įvykdyti Jūsų užsakymą;
• informuoti Jus apie užsakymo ir siuntos būklę;
• siekiant atlikti paslaugas, informacija apie jus gali būti perduodama agentams, paslaugų teikėjams ir darbuotojams;
• gali atskleisti informaciją trečiai šaliai tik pagal įstatymą ar pagal kompetentingų Lietuvos Respublikos, Europos Sąjungos ar kitų šalių institucijų prašymą;
• prizams ar dovanoms laimėti;
• siųsti informacinius biuletenius (naujienlaiškius), jei Jūs juos užsiprenumeravote.
 
MOKĖJIMO DUOMENŲ APSAUGA
 
Už perkamas prekes internetinėje parduotuvėje www.pirma.lt galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu: grynais pinigais pristatymo metu,„Maxima" kasose ar spaudos kioskuose, mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste arba mokėjimo sistema „PayPal", kredito kortele.
 
Mokant už prekę (-es) per mokėjimų sistemą PayPal, visi konfidencialūs duomenys, tokie kaip Jūsų kreditinės kortelės numeris, galiojimo data, CVV kodas yra suvedami PayPal sistemoje ir PayPal sistema yra atsakinga už jų saugumą. Užsakius prekes www.plastikolentos.lt ir norint sumokėti už jas, Jūs būsite nukreipiami į PayPal sistemą, kur reikės įvesti savo PayPal duomenis ir sumokėti mums per PayPal sistemą. Jums tereikia sekti nurodymus ekrane ir sumokėti už perkamas prekes. Mes nesaugome kredito kortelių numerių, galiojimo datų ir CVV kodų bei neturime prieigos prie jų PayPal sistemoje.
 
Jums pervedant pinigus į mūsų banko sąskaitą, mes taip pat neturime galimybės prieiti prie Jūsų asmeninių duomenų Jūsų banke. Mes tiesiog gauname informaciją apie pinigų pervedimą iš banko. Šiuo atveju mes įsipareigojame neatskleisti Jūsų banko sąskaitos numerio trečiosioms šalims.
 
PIRKITE SU PASITIKĖJIMU, GALITE MUMIS PASITIKĖTI
 
Kainos www.plastikolentos.lt yra periodiškai peržiūrimos ir visi pakeitimai įvedami mūsų nuožiūra. Vykdant Jūsų užsakymą, mes remsimės kainomis, kurios buvo galiojančios Jūsų užsakymo pateikimo metu.
 
NUOLAIDŲ PASIŪLYMAI
 
Perkant bet kurią prekę, galiojančios nuolaidos nesumuojamos. Jei bandysite pasinaudoti dviem galiojančiomis nuolaidomis ar nuolaidų kuponais tai pačiai prekei, bus taikoma tik viena, t.y. ta, kuri suteikia didesnę nuolaidą.
 
MŪSŲ PAŽADAS JUMS
 
Mes esame čia tam, kad suteiktume Jums patį geriausią aptarnavimą. Tačiau pripažįstame, kad kartais ir mes galime suklysti. Jei nesate visiškai patenkinti mūsų paslaugomis, kuriomis pasinaudojote, tai prašome apie tai pranešti elektroniniu paštu info@plastikolentos.lt ir mes pasistengsime išspręsti visas kylančias problemas.
 
Jei nebenorite būti mūsų klientu arba norite nutraukti sutartį su mumis, prašome pranešti mums elektroniniu paštu info@plastikolentos.lt.
 
Mes įsipareigojame nenaudoti Jūsų pateikto elektroninio pašto adreso siųsti reklaminiams pranešimams, naujienlaiškiams, nebent jei Jūs juos užsiprenumeravote. Mes taip pat įsipareigojame neperduoti pateiktos Jūsų konfidencialios informacijos trečiosioms šalims, nebent ji turi būti atskleista pagal įstatymą ar pagal kompetentingų Lietuvos Respublikos, Europos Sąjungos ar kitų šalių institucijų prašymą.
 
Mes turime teisę iš dalies arba visiškai pakeisti privatumo politikos punktus, pranešdami apie tai www.plastikolentos.lt. Jei Jūs ir toliau naudositės mūsų teikiamomis paslaugomis ir po šių sąlygų pakeitimo, mes laikysime, kad sutinkate su pakeistomis sąlygomis. Tai neturi įtakos jūsų įstatyminėms teisėms.
 
NUORODOS Į KITAS SVETAINES
 
www.plastikolentos.lt yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius, kurie gali neturėti jokio ryšio su mumis. Mes nekontroliuojame ir nestebime šių tinklalapių ar jų turinio. Todėl nesame atsakingi už šių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus Jūsų privatumo ir Jūsų asmens duomenų tvarkymo atžvilgiu, kai Jūs lankotės šiuose interneto tinklalapiuose. Prašome atkreipti dėmesį, kai jungiatės prie šių tinklalapių iš nuorodų esančių www.plastikolentos.lt, ir atidžiai perskaityti jų pardavimo terminus ir sąlygas bei privatumo politiką. Mūsų privatumo politika netaikoma trečiųjų šalių valdomiems interneto tinklalapiams.
 
Dėl iškilusių klausimų, prašome susisiekti su www.plastikolentos.lt konsultantais elektroniniu paštu: info@plastikolentos.lt.